https://www.traditionrolex.com/18 https://www.traditionrolex.com/18 Moskitiery na wymiar - producent rolet | Top-Color

Sklep stacjonarny

adres: Bielsko-Biała

ul. Żywiecka 39

sprawdź na mapie

Godziny otwarcia

pn-pt: 10:00 - 17:00

sb-nd: nieczynne

Płatności

Akceptujemy płatności kartą!

Szybki kontakt

email: biuro@top-color.pl

tel.: 504 600 370

Zamówienia online

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

rzymskie-rolety.pl

Moskitiery stają się coraz bardziej popularne ponieważ pozwalają pozbyć się problemów z insektami, które biorąc pod uwagę zmiany klimatu coraz chętniej zaglądają do naszych domów. Jeżeli chcemy pozbyć się much, komarów i innych latających insektów najlepiej zastosować moskitiery na wszystkich oknach z których korzystamy w okresie letnim pozwoli to pozbyć się problemu prawie w 100%. Moskitiery różną się budową i zastosowaniem oraz swoim wyglądem.

Najczęściej stosowane w naszym regionie to:

Moskitiery ramkoweMoskitiery ramkowe dzięki swojej prostej budowie oraz łatwości montażu są najczęściej wybieranym systemem na rynku. Jest to też wersja najbardziej ekonomiczna a zarazem trwała. Moskitiery tego typu montuje się bezinwazyjnie za pomocą specjalnych haczyków lub sprężyn. Pomiar nie jest skomplikowany, a budowa prosta. Moskitiery tego typu można wykonać nietypowych kształtach. Kolor profili dobiera się pod kolor okien dzięki czemu dobrze komponują się z elewacją domu. Podczas produkcji można zastosować również różne rodzaje siatki, siatka może być wzmocniona, przeciw pyłkowa a nawet stalowa. Moskitiery ramkowe nie wymagają specjalistycznej wiedzy w celu przeprowadzenia ich montażu, są prostej niezawodnej budowy. Dostępne kolory profili biały, brązowy, antracytowy, oraz kolory drewnopodobne 

Moskitiery drzwioweMoskitiery drzwiowe przeznaczone są do montażu w drzwiach, ramka moskitiery montowana jest w ościeżnicy za pomocą zawiasów a za domykanie odpowiadają magnesy. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie stosowane do montażu w drzwiach i jak w przypadku moskitiery ramkowej tu również można wykonywać nietypowe kształty a siatki mogą być przeciwpyłowe, z PVC, stalowe oraz wzmocnione. W przypadku tego typu moskitier istnieje możliwość wbudowania przejścia dla zwierząt domowych. Ramka moskitiery może mieć profile standardowe oraz wzmocnione a w przypadku większych rozmiarów może zostać wyposażona w dodatkową poprzeczkę oraz wzmocnienia w jej dolnej części. Profile mogą być w kolorach białym, brązowym, antracytowym oraz kolorach drewnopodobnych.

Moskitiera przesuwnaMoskitiera przesuwna przeznaczona jest do zasłaniania większych powierzchni. Moskitiery tego typu mogą być jednoskrzydłowe lub dwu skrzydłowe. Montaż odbywa się za pomocą prowadnic górnych i dolnych. Moskitiery tego typu z powodzeniem można stosować w przypadku ogrodów zimowych, altan i tarasów. Profile mogą być wzmacniane za pomocą poprzeczek. Siatki mogą być przeciwpyłkowe, wzmocnione jak również stalowe. Profile występują w kolorach białym, brązowym, antracytowym oraz kolorach drewnopodobnych. 

Moskitiera plisowanaMoskitiery plisowane ze względu na swoją plisowaną budowę układają się w harmonijkę i zajmują dzięki temu mniej miejsca po ich zwinięciu. Siatka w moskitierach tego typu podtrzymywana jest przez naciągnięte linki a całość obudowana jest profilami na około co dodaje jej lekkości i sprawia że jest bardziej dyskretna na oknie. Profile w takich moskitierach dostępne są w kolorach białym, brązowym, antracytowym oraz kolorach drewnopodobnych. 

Moskitiera rolowanaMoskitiery rolowane umieszczane są w kasetach i posiadają prowadnice na bokach. Siatka takiej moskitiery zwijana jest za pomocą sprężynowego mechanizmu. Kasety można przyklejać jak również przykręcać. Dużym atutem jest możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie. Moskitiery tego typu najczęściej montuje się do drzwi ale można je również stosować w zwykłych oknach. Tego typu moskitiery stosuje się również w przypadku okien dachowych ale w takim przypadku moskitiera musi być zamontowana w środku mieszkania na wykuszu okna dachowego. Profile mogą być w kolorze białym lub brązowym.


Realizacje

 
 
https://www.traditionrolex.com/18